مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
دکتر محمدرضا ترحمی / لاغری و پیکرتراشی / جراحی پلاستیک بعد از کاهش وزن

جراحی پلاستیک بعد از کاهش وزن

جراحی پلاستیک بعد از کاهش وزن

امروزه یکی از دغدغه افرادی که اضافه وزن زیادی دارند ، شل شدن پوست آن ها بعد از کم کردن وزنشان است. زمانی که وزن به میزان ایده آل نزدیک می شود پوست های اضافی روی بدن نمای خوبی پیدا نمی کند و ظاهر فرد را به هم می زند . اما برای این موضوع راه حل مناسبی ارائه شده است به نام جراحی پلاستیک که در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم.

 

جراحی-پلاستیک

 

اثرات کاهش وزن

در حال حاضر که شما جراحی کاهنده وزن ( اسلیو، بای پس و… ) انجام داده اید و به وزن ثابتی رسیده اید شاید از شل بودن پوست در نواحی مختلف بدن ناراضی باشید، اصلاح این مشکل با جراحی پلاستیک به آسانی انجام می شود.

جراحی پلاستیک در نواحی مختلف بدن

سینه ها: افتادگی بافت سینه با لیفت سینه به راحتی اصلاح می شود . اگر همزمان تمایل به افزایش اندازه سینه دارید می توانید همزمان با لیفت پروتز سینه نیز گذاشته شود.

شکم و پهلو: در ناحیه شکم پهلو و پشت نیز پوست اضافی با لیفت شکم که طی آن برشی در ناحیه برش سزارین داده شده برداشته می شود. در صورت لزوم این برش مانند کمربند به پشت نیز رفته و به صورت دورتا دور پوست اضافی برداشته می شود.

بازو: در ناحیه باز و بسته به میزان شلی پوست ، با برش در ناحیه زیر بغل یا سطح داخلی بازو ، پوست اضافی برداشته شده و بازو حالت طبیعی پیدا می کند.

ران : در ناحیه ران با توجه به میزان شلی پوست، بر برش در ناحیه کشاله ران یا سطح داخلی ران پوست اضافه برداشته می شود.

 

جراحی پلاستیک در تمام نواحی بدن امکان پذیر است؟

اگر شما به تمام این جراحی ها نیاز داشته باشید می توانید طی 2 مرحله عمل با فاصله 3 ماه، کل آن ها را انجام دهید.

جای برش ها ابتدا قرمز رنگ و مشخص است ولی یک الی دو سال کاملا کم رنگ شده و در افرادی که پوست خوبی دارند بعد از این مدت جای جراحی به سختی مشخص می شود.

پس نگران شلی و آویزانی پوست بعد از کاهش وزن نباشید این موارد به راحتی با جراحی پلاستیک قابل اصلاح است.

 

برای تعیین وقت قبلی و مشاوره درباره جراحی زیبایی بینی  با دکتر محمدرضا ترحمی رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی
 با شماره های 02126761574 – 09120800120 – 09120800121  تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

کلام آخر

شما می توانید با استفاده از جراحی پلاستیک و تکنولوژی های بروزی که امروزه ارائه می شود، اندام زیبایی داشته باشید. این جراحی ها به شما کمک می کند دیگر دغدغه ای برای کاهش وزن نداشته باشید. اکثر افرادی که کاهش وزن زیادی دارند نگران شلی پوست خود در نواحی مختلف بدن خود هستند . اما این مشکل با جراحی پلاستیک کاملا برطرف شده است.

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =

تماس با دکتر