مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر محمدرضا ترحمی / جراحی زیبایی صورت / مزایای جراحی لیفت صورت

مزایای جراحی لیفت صورت

جهت جوانسازی و رفع پیری پوست، روش های متعددی وجود دارد. از محبوب ترین و سریع ترین این روش ها، جراحی لیفت صورت است. برای فیس لیفت یا لیفتینگ صورت، رو هاس جراحی و غیر جراحی وجود دارد. به دلیل مزایای بالای جراحی لیفت صورت خواهان و گرایش افراد برای این روش روز به روز در حال افزایش است. در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیش تری در خصوص مزایای این جراحی کسب نمایید.

هزینه لیفت صورت

لیفت صورت یعنی چه؟

یکی از متدهای زیبایی که سبب زیبا شدن دو چندان افراد در چهره آن ها می شود، فیس لیفت یا همان لیفت صورت است. با استفاده از جراحی می توان پوست های شل و افتاده را که به هر دلیلی از جمله افزایش سن دچار شده اند برطرف شود. از دیگر روش های برطرف کردن این مشکل؛ لیفت صورت با نخ، لیفت صورت با اندوتاین و … است که می تواند سبب بالاکشیدن پوست شود.

بسیاری از افراد جهت زیبایی و جوانسازی پوست صورت می خواهند از یک سری کرم ها و قرص ها استفاده کنند. بهتر است قبل از این کار از یک جراح پلاستیک خوب مشاوره بگیرند.

برخی از افراد نیز برای جوانسازی پوست صورت به دنبال روش های لیفت صورت بدون جراحی و لیفت صورت با کرم و قرص لیفت صورت هستند. بهتر است پیش از استفاده از این روش ها با پزشک متخصص در این باره مشورت کنید.

مزایای لیفت صورت

استفاده از روش لیفت صورت بدون جراحی یا استفاده از روش های جراحی مزیت هایی را به همراه دارد. در ادامه مزایای لیفت صورت را بیان خواهیم کرد.

حذف علائم پیری در صورت

رفع علائم پیری پوست و رفع چین و چروک یکی از اصلی ترین دلایلی است که بسیاری از افراد لیفت صورت را انتخاب می کنند.از جمه مزایای لیفت صورت این است که در یک جلسه درمانی کاهش بسیاری از علائم پیری که روی صورت تاثیر می گذارد اتفاق خواهد افتاد. لیفتینگ صورت با برداشتن پوست اضافی، سفت کردن بافت و ماهیچه های زیرین و سپس سفت کشیدن پوست برای کاهش خطوط و رفع چین و چروک انجام می شود. برخی از علائم پیری که می توان با استفاده از لیفت صورت برطرف کرد عبارتند از:

  • افتادگی پوست در ناحیه میانی صورت، فک و گردن
  • چین های عمیقی که از بینی تا گوشه های دهان یا از گوشه های دهان به سمت پایین تا چانه امتداد دارند
  • چین و چروک و خطوط اطراف دو طرف چشم
  • چربی جابجا شده صورت

باقی نماندن اسکار جراحی

اگرچه لیفت صورت یک روش جراحی است، اما برش هایی که برای انجام جراحی ایجاد می شود به گونه ای طراحی شده اند که عملاً با چشم قابل مشاهده نیستند. از مزایای لیفت صورت این است که تا جایی که امکان داشته باشد، برش ها در خط مو یا پشت گوش ایجاد می شود و اسکار جراحی را با دقت پنهان نگه می دارند. با انجام این کار، هیچ نشانه ای وجود ندارد که نشان دهد شما تا به حال جراحی انجام داده اید.

بهبودی سریع پس از لیفت صورت

هر روش جراحی مستلزم آن است که بیماران زمان کمی برای بهبودی داشته باشند. با این حال بسیاری از مردم به دلیل کوتاه بودن دوران بهبودی در جراحی لیفت صورت اقدام به انجام آن می کنند. بیشتر مردم به جای اینکه هفته‌ها را با بانداژ پیچیده شده و دردناک بگذرانند، متوجه می‌شوند که با مراقبت مناسب، می‌توانند ورم و آثار بعد از جراحی خود را به سرعت بهبود بخشند. شما باید بتوانید در عرض چند هفته پس از درمان با چهره ای کاملاً شاداب به فعالیت های معمول روزانه خود بازگردید. اگر سوالی در مورد زمان استراحت و بهبودی دارید، دکتر حمیدرضا فتحی، بهترین جراح پلاستیک با کمال میل پاسخگوی آن خواهد بود.

نتایج طبیعی و طولانی مدت

در گذشته لیفت صورت به گونه ای انجام می شد که چهره فرد بعد از انجام جراحی به صورتی غیرطبیعی جلوه می کرد. تکنیک‌های مدرن لیفت صورت، جراحان را قادر می‌سازد تا بافت‌های صورت را تغییر دهند و ظاهری بسیار جوان‌تر و در عین حال طبیعی‌تر ایجاد کنند. در حالی که طول عمر نتایج شما بر اساس میزان مراقبت از پوست خود پس از لیفت صورت تعیین می شود، اکثر افراد می توانند ظاهر جدید خود را تا 10 سال بعد از عمل حفظ کنند.

امکان انجام همزمان با دیگر جراحی های زیبایی

در حالی که برخی از جراحی های زیبایی باید به عنوان یک درمان مستقل انجام شوند، لیفت صورت می تواند همزمان با بسیاری از عمل های زیبایی دیگر انجام شود. انتخاب این روش می تواند به نفع شما باشد، و به شما این امکان را می دهد که فقط یک بار بیهوشی و یا زمان بهبودی را تجربه کنید، که باعث می شود زمان کمتری را صرف کنید و همچنین ظاهر خود را بهبود بخشید.

برچسب ها:

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

تماس با دکتر