مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر محمدرضا ترحمی / جراحی زیبایی صورت / هزینه جراحی لیفت صورت

هزینه جراحی لیفت صورت

از بین رفتن زیبایی و جوانی چهره به مرور زمان و با عوامل مختلف پیش می آید. امروزه برای جوانسازی صورت روش های درمانی مختلفی عنوان می شود که یکی از آن ها لیفت صورت است. امروزه یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد، آن هم در این اوضاع اقتصادی این است که هزینه جراحی های زیبایی و همین طور لیفت صورت چقدر است؟ آیا از پس هزینه ها بر می آیند؟ آیا ارزشش را داد؟ در این مقاله همراه باشید تا درباره هزینه لیفت صورت و تمامی عواملی که بر روی آن تاثیر می گذارند صحبت نمایند.

هزینه لیفت صورت

قبل از هری چیزی ما در این قسمت شماره تماس را در اختیار شما قرار می دهیم تا هر سوالی در خصوص جراحی لیفت صورت و هزینه های تقریبی آن داشتید،از ما بپرسید.

هزینه جراحی لیفت صورت

همانگونه که قبلا گفته شد، لیفت صورت را می توان با انواع روش های مختلف انجام داد. این نکته قابل ذکر است که در صورت و به کار گیری هر کدام از این روش ها، باید هزینه های مخصوص به آن پرداخت شود. اگر پزشک تشخیص دهد که باید جراحی لیفت صورت انجام شود، باید توجه داشته باشد که این جراحی باید با ظرافت و حساسیت بالا صورت بگیرد. این جراحی به روش های مختلفی انجام می گرد تا به بهترین نتیجه مطلوب برسد. اما نکته حائز اهمیت در تاثیر گذاری بر هزینه این جراحی میزان تجربه و تبحر یک فوق تخصص جراحی پلاستیک است. همانطور می دانید هزینه خدماتی که پزشک ارائه می دهد با  تجربه پزشک او در آن زمینه رابطه مستقیمی خواهد داشت، از این رو مواجهه با قیمت های بسیار متفاوت از مطبی به مطب دیگر دور از ذهن نیست. بنابراین اگر خواهان انجام این جراحی هستید پیشنهاد می کنیم قبل از فکر کردن درباره هزینه آن به دنبال بهترین دکتر جراح پلاستیک باشید.

فاکتورهای موثر بر هزینه جراحی لیفت صورت

در تعیین هزینه های هر عمل جراحی از جمله عمل لیفت صورت فاکتورهای متعددی موثر هستند. در ادامه به بررسی چند مورد از عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت می پردازیم.

تجربه بهترین دکتر برای لیفت صورت

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در هزینه لیفت صورت تجربه و مهارت پزشک جراح می باشد. طبیعتا به میزانی که تجربه و مهارت و نمونه کارهای موفق پزشک جراح پلاستیک انتخابی شما بیشتر باشد میزان دستمزد و قیمت لیفت صورت نیز افزایش خواهد یافت.

تجهیزات مورد استفاده

از دیگر مواردی که در هزینه لیفت صورت موثر می باشد تجهیزات مورد استفاده برای انجام عمل جراحی و امکانات کلینیک انتخابی شما می باشد. درمان در کلینیک مجهز و تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه خیالی آسوده از نتیجه عمل جراحی را برای شما به ارمغان می آورد.

روش انتخابی برای لیفت صورت

یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر بر هزینه لیفت صورت انتخاب روش لیفت صورت می باشد. طبیعتا انتخاب روش های لیفت صورت با جراحی از روش های لیفت صورت بدون جراحی هزینه بیشتری را در بر دارد. چرا که علاوه بر هزینه های کلینیک و پزشک متخصص هزینه های بیهوشی و ریکاوری بعد از عمل نیز اضافه خواهد شد. البته گفتنی است که روش های با جراحی از روش های بدون جراحی لیفت صورت بادوام تر و ماندگارتر هستند.

شهر و استان محل سکونت

در تعیین قیمت لیفت صورت علاوه بر مواردی که پیش تر گفتیم منطقه محل سکونت و شهر یا استان مورد نظر در قیمت لیفت صورت تاثیرگذار است. در شهرهای بزرگ تر با جمعیت بیشتر هزینه های عمل جراحی زیبایی با مراتب بیشتر از شهرستان ها می باشد. در حال حاضر هزینه لیفت صورت و جراحی های زیبایی در تهران، کرج و شیراز دارای بیشترین هزینه ها می باشد.

برچسب ها:

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =

تماس با دکتر