مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر محمدرضا ترحمی / جراحی زیبایی سینه / هزینه لیفت سینه در سال 1403

هزینه لیفت سینه در سال 1403

هزینه لیفت سینه

چه مواردی در هزینه لیفت سینه (Breast lift) تاثیرگذار است؟

شرایط مختلفی هستند که در تعیین قیمت و هزینه لیفت سینه تاثیر گذار می باشند. با شناخت این شرایط، به راحتی می تواند هزینه های پرداختی شما را تعیین کند. برای اینکه بدانید برای جراحی لیفت سینه چقدر هزینه باید پرداخت نمایید در ادامه همراه ما باشید:

  • هزینه تجهیزات: با توجه به نوع جراحی، تجهیزات و وسایلی که مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. به همین جهت با توجه به نوع جراحی هزینه تجهیزات محاسبه می شود.
  • دستمزد پزشک: در بین هزینه های جراحی، پرداخت دستمزد پزشک و جراح نیز قرار می گیرد که این مورد نیز جز هزینه لیفت سینه قرار دارد.
  • هزینه آزمایشات و سونوگرافی: برای اینکه جراحی به صورت دقیق و به خوبی انجام شود نیاز به انجام آزمایشات و سونوگرافی می باشد که خود این مورد نیز هزینه ای را در بردارد.
  • هزینه دارو: بعد از جراحی نیاز است تا بیمار تا مدتی داروهای تجویز شده توسط پزشک را مصرف نماید که نیازمند پرداخت هزینه می باشد.
  • هزینه بیمارستان: با توجه به نوع بیمارستان انتخاب شده نوع هزینه ها قابل تغییر است.

بیشتر بدانید: لیفت و پروتز سینه بصورت همزمان!

مشاوره هزینه عمل جراحی سینه

نیاز است قبل از جراحی و لیفت سینه با بهترین دکتر لیفت سینه در تهران مشورت نمایید. پزشکان مختلفی هستند که در این زمینه می توانند به شما کمک نمایند ولی بهتر است که به سراغ یک پزشک متخصص و با تجربه بالا در این زمینه باشید. برای اینکه با پزشک مورد نظر خود مشاوره قبل از جراحی دریافت نمایید نیاز است تا هزینه ای را پرداخت کنید که به عنوان هزینه مشاوره و ویزیت از بیمار دریافت می شود. در این صورت می توانید با توجه به شرایط و مبلغ هزینه ای که در اختیار دارید جراح و بیمارستان مورد نظر را با مشورت پزشک انتخاب کنید.

هزینه‌های جانبی عمل لیفت سینه چقدر است؟

مراقبت هایی که بعد از جراحی لیفت سینه انجام می شود بر روند درمان شما تاثیر گذار است. بعد از انجام جراحی نیاز است تا از سوتین های مخصوص برای بستن سینه استفاده شود. این محصول قیمت های مختلفی دارد که می توانید با توجه به شرایط مالی خود اقدام به خرید نمایید. همچنین با توجه به تشخیص پزشک، ممکن است نیاز به مصرف پمادهای موضعی باشد که نیازمند خرید است. با رعایت کردن موارد فوق می توانید بعد از طی کردن دوره نقاهت به رضایت بعد از جراحی دست پیدا کنید.

پوشش بیمه در هزینه جراحی لیفت سینه چگونه است؟

بیمه های تکمیلی و درمانی برای جراحی های زیبایی هزینه ای را پرداخت نمی کنند. از این رو شما باید به تنهایی همه هزینه ها را تامین کرده و برای جراحی آماده شوید.

نتیجه گیری

هزینه لیفت سینه برای همه افراد یکسان نیست. چرا که هر شخص با توجه به منطقه ای که در آن سکونت دارد و نوع پزشک انتخابی، هزینه های متفاوتی را پرداخت می نماید. با این حال برای اطلاعات دقیق تر می توانید از پزشکان مختلف مشاوره گرفته و میزان هزینه ای که نیاز است را بدانید.

سوالات متداول هزینه لیفت سینه

هزینه لیفت سینه در استان ها و شهرها متفاوت است؟

بله، هر استان و شهرستانی با توجه به نوع جراح و نوع بیمارستان هزینه های مختلفی را تعیین می کنند.

برای لیفت سینه می توان از بیمه استفاده نمود؟

لیفت سینه به عنوان یک جراحی زیبایی تعریف شده است و بیمه های درمانی هزینه جراحی های زیبایی را بر عهده نمی‌گیرند.

برچسب ها:

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

تماس با دکتر