مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه

بهترین جراح سینه

یکی از جراحی های محبوب و پرطرفدار در بین خانم ها وآقایان جراحی و پروتز سینه می باشد، این جراحی با دو هدف درمانی و زیبایی قابل انجام می باشد، داشتن سینه های بزرگ و خوش فرم از آرزوهای بسیاری از افراد می باشد، ممکن است برخی از افراد به دلایل مختلفی چون ژنتیک، بیماری، افزایش سن، شیردهی و… دچار نافرمی ها و مشکلاتی در ناحیه سینه خود شوند که برای برطرف کردن این نواقص بهترین راه و حتی شاید تنها راهی که پیش رو دارند جراحی زیبایی سینه باشد.

انواع جراحی های سینه

کوچک کردن سینه

ماموپلاستی یکی از روش هایی است که برای کوچک کردن سینه استفاده می شود که می بایست حتما نزد بهترین جراح پلاستیک و زیبایی انجام شود، تا بیمار را به هدف نهایی خود و سایز مناسب ومتناسب با اندازه بدن برساند، در این روش جراحی پزشک، در طی یک جراحی تهاجمی و تحت بیهوشی کامل، برش هایی بر روی سینه ایجاد نموده و با برداشتن چربی های اضافه، ناحیه برش داده شده را بخیه می زند. یکی دیگر از جراحی هایی که به منظور کوچک کردن سینه و حذف چربی های اضافی انجام می شود لیپوساکشن سینه می باشد.

ژنیکوماستی برای آقایان

یکی از مشکلات و معضلاتی که موجب ناراحتی و نارضایتی برخی از آقایان گشته است رشد بیش از اندازه سینه های آنان می باشد، مهم ترین عواملی که موجب بروز این عارضه در آقایان گشته است عبارتند از:

 • تغییرات هورمونی
 • ژنتیک
 • بیماری ها
 • مصرف داروهای هورمونی می باشد.

اگر از داشتن سینه های بزرگ خود ناراضی هستید و این موضوع باعث شده تا اعتماد به نفس خود را از دست بدهید می توانید با انجام جراحی ژنیکوماستی این مشکل بزرگی سینه های خود را برطرف کنید البته به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام جراحی حتما نزد یک جراح پلاستیک خب این کار را انجام دهید تا نتایج مطلوب و دلخواهتان حاصل شود.

پروتز سینه

شاید داشتن سینه های گرد و خوش فرم در گذشته یک آرزو و رویا بود و به بخت و اقبال شما بستگی داشت که در چه خانواده و با چه شرایط فیزیکی متولد می شوید، اما امروزه با انجام یک جراحی معمول با استفاده از پروتز می توانید به سایز و حجم دلخواه از سینه های خود برسید. برای انجام پروتز سینه دو نوع و در سه سایز برای انتخاب، پیش روی شما قرار می گیرد، که شما با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب می کنید بر اساس مدل پروتز سینه به دو دسته تقسیم می شود.

 1. مدل اشکی
 2. مدل گرد

و بر اساس سایز و برجستگی نیز شامل موارد زیر می شود.

 1. پروتز با برجستگی و حجم کوچک
 2. پروتز با برجستگی و حجم متوسط
 3. پروتز با برجستگی و حجم بزرگ

که متناسب با شرایط و ویژگی های فیزیکی شما با مشورت بهترین جراحی پلاستیک و زیبایی یکی از پروتز ها را برای انجام جراحی انتخاب می کنید.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

یکی دیگر از جراحی های محبوب در بین خانم ها جراحی لیفت سینه می باشد، افتادگی سینه یکی از دلایلی است که موجب نافرمی بدن می گردد. افزایش سن، تغییرات متداول در وزن، بارداری و شیردهی از مهمترین عواملی هستند که موجب شلی و افتادگی سینه در بانوان می گردد،. در این جراحی، پزشک متخصص اقدام به برداشتن پوست و چربی های زائد سینه ها می نماید، تا سینه هایی سفت، خوش فرم و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. اگر این جراحی بطور همزمان با پروتز سینه انجام گیرد نتایج مطلوب تری را می توان کسب نمود.

برای تعیین وقت قبلی و مشاوره درباره جراحی زیبایی بینی  با دکتر محمدرضا ترحمی رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی
 با شماره های 02126761574 – 09120800120 – 09120800121  تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

مهم ترین عوامل تاثیرگذار در استقبال افراد از جراحی سینه

جراحی سینه امروزه یکی از جراحی های محبوب و پرطرفدار محسوب می شود از جمله مواردی که منجر به استقبلال افراد از این جراحی می شود عبارتند از:

 • تمایل فرد به تغییر اندازه و خوش فرم شدن سینه ها
 • اصلاح ناهنجاری های مادرزادی سینه
 • اصلاح تفاوت اندازه سینه ها
 • کاهش حجم و سایز سینه ها که به علت حاملگی، شیردهی یا کاهش وزن شدید رخ می دهد.
 • بازسازی سینه پس از جراحی هایی چون سرطان سینه یا تروما

مراقبت های لازم بعد از عمل جراحی سینه

مراقبت های بعد از جراحی سینه بسیار ضروری است و لازم است بعد از انجام جراحی سینه مواردی که در ذیل اشاره می شود را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید، برخی از این مراقبت ها عبارتند از:

 • ضروری است که فرد بعد از جراحی به صورت طاق باز بخوابد.
 • به مدت طولانی به صورت دراز کش و افقی نخوابید و با قرار دارن بالش زیر سر و کتف خود زاویه ی مناسب را ایجاد کنید.
 • از مصرف الکل به مدت دو هفته اجتناب کنید.
 • استعمال دخانیات ممنوع.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به صورت منظم مصرف کنید.
 • از انجام فعالیت های سنگین بعد از جراحی سینه اجتناب کنید.
 • از حمل اجسام سنگین برای مدتی به شدت اجتناب کنید.
 • برای شروع فعالیت های ورزشی خود از پیاده روی های سبک آغاز کنید.

بهترین دکتر جراحی سینه چه کسی است؟

ازجمله  سوالاتی که ذهن متقاضیان جراحی سینه را به خود درگیر نموده این است که بهترین جراح سینه چه کسی است؟ بهترین جراح سینه در تهران کیست؟ چگونه باید یک جراح سینه خوب را بشناسیم؟ مهم ترین ویژگی یک جراحی سینه خوب چیست؟

لازم به ذکر است یکی از نکاتی که از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد این است که متقاضیان جراحی زیبایی سینه، باید حتما پزشک متخصص خود را بشناسند و درباره تخصص و تبحر وی و همچنین آشنایی وی با بروز ترین متدها وتکنیک های دنیا، اطلاعات کافی را کسب نمایند و تا از نحوه جراحی و نتایج پس از جراحی خیالی راحت داشته باشند، زیرا کوچک ترین بی دقتی ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای فرد به همراه داشته باشد.

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

 • بهترین دکتر جراحی سینه باید اطلاعات کامل را درمورد مراقبت های قبل و بعد از جراحی در اختیار بیمار خود قرار دهد و بیمار را از نحوه جراحی و تمامی مسائل مربوط به جراحی سینه آگاه سازد.
 • یک دکتر خوب جراحی زیبایی سینه، باید مهارت و تجربه کافی در زمینه انواع جراحی های سینه را داشته باشد.
 • انجام بررسی های لازم و در نظر گرفتن بیمار و اطلاع یافتن از و سوابق بیماری وی توسط یک پزشک متخصص با تجربه به بهترین نحو ممکن قابل انجام می باشد، چرا که این امر سبب می شود پزشک بتواند با توجه به شرایط بیمار بهترین روش جراحی را برگزیند.
 • یک جراح خوب سینه باید حتما با آناتومی سینه آشنایی داشته باشد و قبل از جراحی سینه سلامت فرد را در نظر بگیرد.
 • داشتن مدرک جراحی پلاستیک و زیبایی برای پزشکی که جراحی زیبایی سینه انجام می دهد الزامی است.
 • عمل های موفقیت آمیزی را داشته باشد.
 • نسبت به بیماران خود صادق باشد و از تمامی جواب جراحی آن ها را آگاه کند.
 • در مورد دریافت حق ویزیت و مشاوره با مراجعه کننده ها و بیماران خود منصفانه عمل کند.

طبق گفته های دکتر محمدرضاترحمی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یک جراح سینه با تجربه ومهارت می تواند با استفاده از روش های مختلف و به روز دنیا، در انواع جراحی های سینه بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورد. توصیه اکید دکتر ترحمی بر این است که بدون داشتن اطلاعات کافی از تخصص پزشک انتخابی خود به هیچ وجه سلامتی خود را تحت ریسک این جراحی قرار ندهید.

هزینه ی عمل جراحی سینه

محاسبه ی هزینه ی عمل جراحی سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند اینکه کدام عمل جراحی را برای سینه های خود در نظر گرفته اید؟

 1. پروتز سینه
 2. لیفت سینه
 3. ماموپلاستی
 4. انجام همزمان پروتز و لیفت سینه

تبحر و مهارت پزشک معالج، سوابق تحصیلی و تخصص، موقعیت جغرافیایی کلینیک یا مطب، آزمایسات قبل از جراحی، هزینه اتاق عمل، هزینه مرکز جراحی و کلینیک مورد نظر برای جراحی سینه، و بسیاری از موارد دیگر در هزینه نهایی بسیار تاثیر گذار هستند،

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

تماس با دکتر