مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه عمل پروتز سینه

هزینه های متحمل بر پروتز سینه

یکی از دغدغه‌هایی که خیلی از افراد دارند میزان هزینه جراحی پروتز سینه است. هر فردی باید قبل از جراحی به هزینه جراحی پروتز سینه توجه داشته باشد. در این صورت می‌تواند تصمیم بگیرد که این جراحی را انجام دهد یا نه. هزینه عمل پروتز سینه زیر نظر پزشک مشخص می‌شود‌‌. این هزینه باید تماماً توسط خود فرد پرداخت شود. از آنجایی که پروتز سینه یک عمل زیبایی است، بیمه هزینه آن را پرداخت نمی‌کند. اگر چه ممکن است برخی از افراد تصور کنند که هزینه‌های بالایی برای جراحی پروتز سینه در نظر گرفته می‌شود اما اگر شما بتوانید بهترین دکتر را پیدا کنید قطعا هزینه‌هایتان نیز کاهش می‌یابد. در عین حال که کیفیت عمل افزایش یافته می‌یابد.

خیلی از پزشکانی که امروزه به جراحی پروتز سینه مشغول هستند، نمی‌توانند هزینه‌های ثابتی را برای انجام این عمل جراحی تعیین کنند. این پزشکان ابتدا باید بیمار خود را معاینه نمایند و بر اساس حجم سینه‌ای که بیمار مد نظر دارد، هزینه‌های عمل را مشخص کنند. گاهی اوقات ممکن است افراد صرف هزینه‌های بالا برای انجام جراحی پروتز سینه را بیهوده بدانند و تصور کنند که پروتزهای سینه پس از مدتی می‌ترکند اما با ضربه خوردن به این پروتزها، هیچ اتفاقی برای آن‌ها نمی‌افتد. تنها در صورتی احتمال ترکیدن پروتزهای سینه وجود دارد که شی تیزی وارد سینه شود و بافت سینه را بشکافد.

قیمت پروتز دائمی سینه

هزینه جراحی پروتز سینه با توجه به نوع جراحی می‌تواند متغیر باشد. اگر می‌خواهید سینه‌های خود را به طور دائمی پروتز کنید باید هزینه‌های بالایی را برای آن در نظر بگیرید. این نوع از پروتزهای دائم به گونه‌ای طراحی می‌شوند که می‌توانند فرم سینه را اصلاح کنند و نحوه قرار گیری سینه را به حالت طبیعی نزدیک تر کنند. این نوع از پروتزها با استفاده از سیلیکون، فوم یا سایر مواد تعبیه می‌شوند. گاهی اوقات ممکن است که پزشک بر اساس تشخیص خود این نوع از پروتزها را با چسب به سینه بچسباند اما نوع دیگری از پروتزهای دائمی وجود دارند که در زیر عضلات سینه قرار می‌گیرند و سینه را بزرگ نشان می‌دهند.

گیف تعیین وقت و مشاوره

لازم به ذکر است که میزان مهارتی که پزشک معالج شما دارد و میزان تجربه‌ای که این پزشک در طی سال‌ها کاری خود کسب کرده است، از جمله عوامل مهمی هستند که می‌توانند هزینه جراحی پروتز سینه را افزایش دهند. علاوه بر این شما باید یک سری هزینه‌های جانبی را نیز برای انجام این عمل جراحی بپردازید و از سوی دیگر پس از عمل جراحی به استراحت مطلق نیاز خواهید داشت. در این صورت ممکن است از حضور در محل کار یا انجام فعالیت‌های کاری منع شوید و این خود می‌تواند ضررهای اقتصادی را به وجود بیاورد. در هر صورت شما باید قبل از انجام این عمل در مورد هزینه‌های آن اطلاعات به دست بیاورید.

هزینه جراحی پروتز سينه در سال 1403

داشتن سینه‌هایی خوش و فرم و زیبا و اعتماد به نفسی که این نوع از سینه‌ها به خانم‌ها اعطا می‌کنند، آرزوی هر کسی است. همین امر باعث شده است که خیلی از خانم‌ها فارغ از هزینه جراحی پروتز سینه، سینه‌های خود را عمل کنند. حال هزینه‌هایی که برای این نوع از جراحی در نظر گرفته شده است، با توجه به یک سری عوامل مختلف قابل تغییر است.

اولین عامل اثر گذار در میزان هزینه انجام عمل جراحی پروتز سینه، جنس و نوع پروتز است. برندهای زیادی در حال تولید ایمپلنت‌های سینه‌ای هستند اما بهترین پروتز، پروتزی است که در مدت زمانی طولانی ماندگار باشد زیرا ماندگاری پروتز سینه بسیار اهمیت دارد. عامل دیگر در تعیین هزینه جراحی پروتز سینه شرایطی است که فرد بیمار دارد. گاهی اوقات ممکن است افراد تمایل داشته باشند که سینه‌های شل شده و غیر طبیعی خود را زیبا کنند که در این صورت باید هزینه‌های بیشتری صرف شود. گاهی اوقات هم افراد تقاضا دارند که تنها حجم سینه خود را بیشتر کنند که در این صورت امکان کاهش یافتن هزینه‌های جراحی پروتز سینه‌ وجود دارد.

عامل دیگری که می‌تواند هزینه‌های حراحی سینه را دستخوش تغییر کند، مرکز جراحی است. گاهی اوقات مراکزی وجود دارند که تازه راه اندازی شده‌اند. این گونه از مراکز برای جذب مشتری هرینه‌های کمی را برای انجام عمل پروتز سینه در نظر می‌گیرند. چنانچه قرار است به مراکز باتجربه رجوع کنید، باید هزینه‌های بیشتری را نیز صرف کنید.

مراکز فروش پروتز سینه

برندهای زیادی وجود دارند که در حال تولید پروتزهای سینه مخصوص خانم‌ها هستند. همان طور که قبل‌تر اشاره کردیم، پروتزی خوب است که ماندگاری زیادی داشته باشد. یکی از برندهای پروتز سینه، برند منتور است که پروتزهای آن مورد استقبال پزشکان زیادی قرار گرفته‌اند. ‌این پروتزهای آمریکایی اغلب برای تغییر فرم سینه به کار گرفته می‌شوند. برند دیگر، برند موتیوا است که پروتزهای آن نیز بسیار طرفداران زیادی دارند. این برند حدود ده سال است که پروتز مورد نیاز برای جراحی سینه بخش عظیمی از خانم‌ها را روانه بازار می‌کند.  شرکت‌هایی مثل شرکت پلی تک، شرکت انگلیسی ایمپلنت سینه ناگور، شرکت پروتز پستان آریون و شرکت سیلی مد از دیگر شرکت‌ها و برندهایی هستند که می‌توانید پروتز سینه خود را در این برندها انتخاب کنید. توجه داشته باشید که متغیر بودن قیمت هر کدام از این پروتزها سبب تغییر در نهایی‌ترین هزینه جراحی پروتز سینه می‌شود.

ممکن است دستمزد جراحی که قرار است شما را جراحی کند، عاملی برای افزایش بی رویه هزینه جراحی پروتز سینه باشد اما اگر در انتخاب پزشک به خوبی عمل کنید، دیگر هیچ دغدغه و نگرانی از بابت این هزینه‌ها نخواهید داشت. دکتر ترحمی با ارائه برترین قیمت‌ها برای انجام جراحی پروتز سینه و مهارت و تجربه بالا می‌تواند بهترین پزشکی باشد که شما برای این جراحی انتخابش می‌کنید.

نتیجه گیری

پروتز سینه یکی از جراحی‌هایی است که به منظور تغییر فرم سینه و افزایش سلامت سینه به کار گرفته می‌شود. یکی از دغدغه‌های افراد، هزینه جراحی پروتز سینه است. هزینه این جراحی تحت تاثیر عوامل مختلف متفاوت است. میزان پروتز، نوع سینه، حجم مورد انتظار و میزان دستمزدی که بهترین جراح پروتز سینه اخذ می‌کند، از هر مرکزی به مرکز دیگر متفاوت هستند. بر این اساس نمی‌توان هزینه‌های ثابتی را برای این جراحی در نظر گرفت‌.

برچسب ها:

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 16 =

تماس با دکتر