مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر محمدرضا ترحمی / جراحی زیبایی صورت /  جراحی همزمان لیفت صورت و گردن

 جراحی همزمان لیفت صورت و گردن

احتمالا با عبارت لیفت صورت و گردن آشنا هستید. در حال حاضر، در کلینیک‌های زیبایی و مراکز پزشکی مربوط به زیبایی، از لیفت در قسمت‌های مختلف بدن استفاده می‌شود تا بهبود وضعیت پوست و جوانسازی را به ارمغان آورد. پزشکان متخصص زیبایی هر ساله با متدهای جدید، به این روند کمک می‌کنند.

یکی از مشکلاتی که با افزایش سن پوست صورت و گردن رخ می‌دهد، شل شدن آن‌ها و ظهور خط فک و چین و چروک در اطراف لب و گونه‌هاست. بسیاری از افراد به دنبال روش‌های زیبایی برای رفع این مشکل هستند. بهترین راه برای ایجاد ظاهری جوان‌تر و رفع افتادگی و چین و چروک پوست، لیفت صورت و گردن است. برخی افراد، به طور همزمان لیفت صورت و گردن را انجام می‌دهند و این تغییرات باعث ایجاد ظاهری جوان‌تر در آن‌ها می‌شود. همچنین، لیفت گردن نیز یکی از روش‌های تاثیرگذار برای بهبود آثار پیری در این ناحیه است.

 جراحی همزمان لیفت صورت و گردن

چین و چروک در گردن و صورت به دلیل عوامل مختلفی ایجاد می‌شود، از جمله وراثت، شرایط محیطی، افزایش سن، استرس و گرانش زمین. بسیاری از افراد روی ظاهر صورت‌شان راضی هستند، اما به دنبال ایجاد تغییر در ناحیه گردن هستند. چین و چروک بیش از حد در این ناحیه و ایجاد غبغب باعث می‌شود، به دنبال راه‌های درمان آن باشند.

لیفت صورت و گردن راه حلی منطقی برای جوانسازی

اگر به دنبال کاهش چین و چروک و افتادگی پوست هستید، لیفت صورت و گردن می‌تواند به شما در جوانسازی پوست کمک کند. هر ساله میلیون‌ها نفر از روش‌های مختلف لیفت برای بهبود ظاهر پوست خود استفاده می‌کنند. جراحی لیفت صورت یا فیس لیفت یکی از متدهای زیبایی است که باعث کشش پوست صورت به سمت بالا می‌شود. در این حالت، افتادگی پوست در قسمت گونه‌ها و خط فک از بین می‌رود و جوانسازی و شادابی پوست را به همراه دارد.

در لیفت گردن نیز با بالا کشیدن پوست و رفع چروک‌های ریز و عمیق، پوست جوان شده و ظاهری مطلوب پیدا می‌کند. اولین علائم مربوط به پیری در ناحیه گردن دیده می‌شود. افتادگی پوست این ناحیه، چین و چروک و از بین رفتن انعطاف‌پذیری با روش‌های لیفتینگ گردن و صورت تا حدودی بهبود پیدا می‌کند.

قبل از هر اقدامی برای لیفت صورت و گردن، با پزشک متخصص زیبایی یا جراح پلاستیک مشاوره داشته باشید. پزشک پس از معاینه صورت و گردن، تشخیص می‌دهد که آیا شما کاندید مناسبی برای لیفت هستید یا خیر. لیفت صورت و گردن با روش‌های مختلفی انجام می‌شود و هر یک از این روش‌ها برای افراد خاصی کاربرد دارند. در ادامه، به نوع‌های مختلف لیفت صورت و سپس لیفت گردن می‌پردازیم.

انواع روش لیفت گردن و صورت

امروزه، برای رفع افتادگی پوست گردن و کاهش چربی اضافی، روش‌های مختلفی وجود دارند که به جراحی نیاز ندارند. در گذشته، این مشکلات تنها از طریق جراحی برطرف می‌شدند، اما امروزه روش‌های غیرجراحی نیز برای لیفتینگ وجود دارند. در جلسه مشاوره، متخصص زیبایی با توجه به میزان چین و چروک و افتادگی پوست در ناحیه گردن، بهترین روش لیفت گردن و صورت را پیشنهاد می‌دهد.

بهترین روش لیفت صورت و گردن کدام است؟

مزایا و معایب متفاوتی برای روش‌های مختلف لیفت صورت وجود دارد. برخی افراد تمایل دارند از روش جراحی استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر روش‌های غیرجراحی را ترجیح می‌دهند. لیفتینگ صورت غیرجراحی، مزایای زیر را برای شخص به همراه دارد:

  • سرعت بالا
  • درد کمتر
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • قیمت مناسب‌تری نسبت به روش جراحی
  • ایجاد ظاهر جدید به صورت آزمایشی

اما در کنار این مزایا، باید معایب لیفت صورت و گردن با روش‌های غیرجراحی را نیز در نظر گرفت و سپس برای انتخاب بهترین روش لیفت صورت و گردن تصمیم گرفت. برخی از معایب این روش‌ها عبارتند از:

  • نتایج متوسط و کمتر از روش جراحی
  • نیاز به تکرار درمان برای حفظ نتایج
  • هزینه‌های بیشتر در مجموع با تکرار لیفت صورت و گردن.

کلیک کنید: هزینه جراحی لیفت صورت

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نه =

تماس با دکتر